Hlorofils, jeb dzīvības formula.

27/11/2019 0 Comments

Tas ir zaļais pigments, ko satur augi un tas veidojas fotosintēzes procesā no saules gaismas. Hlorofils pēc savas struktūras ir gandrīz tāds pats kā cilvēka asinis. Vienīgā atšķirība, ka hlorofila struktūras centrā atrodas magnijs, bet cilvēka asinīs – dzelzs. Magnijs un dzelzs – abi ir svarīgi cilvēka veselībai un tos var uzņemt ar lapu zaļumiem, piemēram, spinātiem un pētersīļiem.

Hlorofils palīdz neitralizēt organismā skābes, līdz ar to tiek samazināts risks, ka asins varētu salipt vai tās plūsma palēlinātos un neefektīvi veiktu savu funkciju. Tieši tas notiek, kad organismā vide ir pārāk skāba – skābe atņem sarkanajiem asinsķermenīšiem lādiņu un un tie sāk salipt cits ar citu kopā.

Lietojot hlorofilu, tiek nodrošināta stipru, veselīgu sarkano asins šūnu rašanās. Tāpat tas pasargās no iekaisumu rašanās, tas ir ļoti stiprs antioksidants un spēj pasargāt no daudzām saslimšanām, kā arī tas būs lielisks palīgs jaunības saglabāšanā.

No rīta lietojot hlorofila dzērienus, tiek stimulēta zarnu darbība, tāpēc tas ir lielisks veids kā pasargāt sevi no aizcietējumiem un toksisku vielu uzkrāšanās.

Uzmanību: grūtniecēm un barojošām māmiņām pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai. Nelietot, ja ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām.

Leave a Comment

Your email address will not be published.