cikāde

Cikāde ir veikals dzīves garšai, priekam un labsajūtai. Tas nav vienkārši veikals, bet gan ģimenes lolojums, ar mērķi iepriecināt savus klientus un padarīt viņu dzīvi kvalitatīvāku.

Pašos pirmsākumos veikala saimniecei radās ideja par garšvielu veikalu Kuldīgā, jo lielveikalu piedāvājums nešķita pietiekami plašs un kvalitatīvs. Tāpēc radās plāns un mērķis izveidot skaistu garšvielu veikaliņu vietējiem iedzīvotājiem, kas labprāt uzklausīs un apmierinās klientu vēlmes, kas saistītas ar ēdienu garšas un smaržas uzlabošanu. Tā iesākās darbs pie veikala izveides. Vajadzēja tikai izdomāt nosaukumu…

 

Kamēr tika ražoti veikalam paredzētie plaukti, veikala saimnieces ģimene bija devusies atpūsties uz siltajām zemēm. Pastaigājoties pa vietējām ielām, krūmos bija dzirdama neparasta skaņa. Trīs gadus jaunajai mazmeitiņai radās jautājums: “kas tur krūmos dzied?”. “Tās ir cikādes”, skanēja pieaugušo atbilde, “tādi mazi kukainīši”. Bērnam tādā vecumā patika visas mazās dzīvās radībiņas, tāpēc piebilde – tad jau tādas mazas laimītes! – nešķita pārsteidzoša.

Pēc šī notiku arī bija skaidrs topošā veikala nosaukums – Cikāde, jo mūsu mērķis ir, lai katrs pirkums kādam cilvēkam rada tādu mazu laimīti!