Visas cenas cikade.lv interneta veikalā ir norādītas ar PVN un maksājumi tiek veikti eiro (EUR) valūtā. Maksājumus nodrošina Omniva Checkout sistēma.

1. Bankas pārskaitījums

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz savu e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts. Mēs to apstrādāsim, tad Jums tiks nosūtīts rēķins apmaksai, kurā būs uzrādīti mūsu bankas rekvizīti. Lūdzam apmaksu veikt tikai pēc rēķina saņemšanas, maksājuma informācijas lauciņā ierakstot rēķina numuru. Lūdzam arī pārbaudīt savas e-pasta sistēmas (īpaši Inbox un Gmail gadījumos) mēstuļu/spama mapi, jo reizēm no mums neatkarīgu iemeslu dēļ vēstules no cikade.lv ar rēķinu pielikumā var nonākt tur.

Apmaksu var veikt sev vēlamā veidā: bankā, interneta bankā vai pasta nodaļā (ja izvēlējāties pasūtījumu saņemt Latvijas pastā). Kad būsim saņēmuši pasūtījuma apmaksu, mēs Jums paziņosim, ka:

1) pasūtījums ir sagatavots saņemšanai (ja vēlaties to izņemt uz vietas Liepājas ielā 32, Kuldīgā);
2) mēs Jums to nosūtīsim ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu (kurjerdienests visā Latvijā, Omniva pakomāti, Latvijas Pasts).

Mūsu bankas rekvizīti:

SIA CIKĀDE ML
Reģ. Nr. 41203063705

A/S Citadele Banka
SWIFT: PARXLV22
Konta Nr.: LV75PARX0020998560001

Apmaksas termiņš ir 3 dienas pēc rēķina izsūtīšanas. Pēc tā pasūtījums tiks anulēts.

2. Apmaksa ar Visa/Mastercard maksājumu kartēm

Neatkarīgi no Jūsu izvēlētā piegādes veida, tūlītēju apmaksu par pirkumiem cikade.lv variet veikt ar Visa vai Mastercard norēķinu kartēm.

Apmaksa notiek:

  • Noformējot pirkumu, izvēlieties apmaksas veidu “Apmaksa ar Visa/MasterCard norēķinu kartēm”;

  • Notiks pāradresācija uz drošu maksājumu formu, kur Jūs varēsiet ievadīt savas norēķinu kartes datus;

  • Pēc veiksmīgas apmaksas notiks atpakaļpāradresācija uz lvinterneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par veiksmīgu apmaksu.

Lūdzam pārliecināties, ka Jūsu ievadītie kartes dati ir precīzi un derīgi:

  • kartes numurs, vārds un uzvārds, kartes derīguma termiņš, CCV kods kartes aizmugurē;

  • kartes derīguma termiņš nav beidzies;

  • kartē ir pietiekami daudz līdzekļu maksājuma veikšanai.

Maksājumu kļūdas
Ja Jūsu maksājums netiks apstiprināts, notiks atpakaļpāradresācija uz cikade.lv interneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par kļūdu Jūsu maksājumā. Jūsu groza saturs saglabāsies. Šajā gadījumā lūdzam vēlreiz veikt maksājumu, īpašu rūpīgi pārbaudot kartes datu precizitāti.
Ja arī otrreiz maksājums neizdodas, bet pasūtījumu vēlaties veikt, izvēlieties citu maksājuma veidu, kad esat atpakaļ pie cikade.lv pirkuma noformēšanas loga, piem. “Bankas pārskaitījums”. Ja esiet pārliecināti par to, ka Jūsu kartes dati ir precīzi un kartē pietiek līdzekļu pasūtījuma veikšanai – lūdzam mums paziņot par šādu neveiksmīgu kartes apstrādes mēģinājumu pa tālr. 22849948 – iespējams, tā ir tehniska problēma, ko mēs atrisināsim.

Maksājumu drošība
Karšu apmaksas pakalpojumu nodrošina Maksekeskus AS, – Igaunijas interneta maksājumu pakalpojumu sniedzējs ar visaugstāko datu aizsardzības līmeni. Tā tiek panākta, pateicoties 3D Secure tehnoloģijai — unikālai sistēmai, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ un Verified by Visa.

3. Norēķini ar banku saitēm

Ātri un ērti maksājumi, izmantojot savu Swedbank, SEB, Citadele vai Nordea interneta banku.

4. Apmaksa skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī

Ja izvēlējāties saņemt preci veikalā “Cikāde”, Liepājas ielā 32, Kuldīgā, variet norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas karti. Skaidrā naudā arī variet norēķināties, ja pirkumu Jums piegādā kurjerdienests (visā Latvijā) – samaksu veiciet kurjeram preču piegādes brīdī.