Visas cenas cikade.lv interneta veikalā ir norādītas ar PVN un maksājumi tiek veikti eiro (EUR) valūtā. Maksājumus nodrošina Montonio Finance maksājumu sistēma, kas apkalpo daudzus interneta veikalus visās Baltijas valstīs. Jūsu bankas dati ir 100% drošībā un nav pieejami ne mums, ne kādai citai trešajai personai.

Kad visi pirkumi salikti grozā, lapas augšējā labajā stūrī uz saraksta ikonas būs redzams skaitlis oranžā krāsā, kas norādīs jūsu izvēlēto produktu skaitu. Uzspiediet uz šīs ikonas. Varat apskatīt pirkuma grozu (RĀDĪT GROZU) vai uzreiz doties uz pasūtījuma noformēšanu (PASŪTĪJUMS).

Kad esat nonācis(-kusi) līdz pasūtījuma apstrādei, aizpildiet visus nepieciešamos laukus. Izvēlieties piegādes veidu. Ja tas ir Omniva vai DPD pakomāts, izvēlieties pakomāta adresi. Pēc tam izvēlieties vienu no maksāšanas veidiem:

1. Maksāt internetbankā

Šis ir visātrākais maksājuma veids un garantēs pasūtījuma tūlītēju izpildi. No piedāvātajām bankām izvēlieties sev ērtāko. Pēc tam zemāk zaļajā lodziņā klikšķiniet uz VEIKT PASŪTĪJUMU. Vispirms redzēsiet zilu mūsu maksājumu pakalpojuma sniedzēja Montonio Finance logu, kurš novirzīs uz jūsu izvēlēto banklinku. Ar savas bankas pieejas datiem veiciet maksājumu.

2. Card Payment (Maksājums ar kredītkarti vai debetkarti)

Otrs ātrākais maksāšanas veids. Iesakām izvēlēties, ja jūsu banka nav Maksāt internetbankā banku sarakstā. Kad izvēlēsieties šo variantu, jums būs jāievada savi kredītkartes vai debetkartes dati.

Lūdzam pārliecināties, ka Jūsu ievadītie kartes dati ir precīzi un derīgi:

  • kartes numurs, vārds un uzvārds, kartes derīguma termiņš, CCV kods kartes aizmugurē;
  • kartes derīguma termiņš nav beidzies;
  • kartē ir pietiekami daudz līdzekļu maksājuma veikšanai.

Atgādinām, ka jūsu kartes dati ir 100% drošībā un nav pieejami ne mums, ne kādai citai trešajai personai. Par to atbild maksājumu apstrādātājs Montonio Finance.

Maksājumu kļūdas
Ja Jūsu maksājums netiks apstiprināts, notiks atpakaļpāradresācija uz cikade.lv interneta veikalu un Jūs redzēsiet paziņojumu par kļūdu Jūsu maksājumā. Jūsu groza saturs saglabāsies. Šajā gadījumā lūdzam vēlreiz veikt maksājumu, īpašu rūpīgi pārbaudot kartes datu precizitāti.
Ja arī otrreiz maksājums neizdodas, bet pasūtījumu vēlaties veikt, izvēlieties citu maksājuma veidu, kad esat atpakaļ pie cikade.lv pirkuma noformēšanas loga, piem. “Bankas pārskaitījums”. Ja esiet pārliecināti par to, ka Jūsu kartes dati ir precīzi un kartē pietiek līdzekļu pasūtījuma veikšanai – lūdzam mums paziņot par šādu neveiksmīgu kartes apstrādes mēģinājumu pa tālr. 22849948 – iespējams, tā ir tehniska problēma, ko mēs atrisināsim.

3. Maksāt preču saņemšanas brīdī

Šis maksājuma veids ir pieejams, ja pie piegādes izvēlējāties Piegāde ar kurjeru visā Latvijas teritorijā: vai Saņemt mūsu veikalā. Par preci maksāsiet, kad to jums piegādās kurjers vai kad ieradīsieties to saņemt mūsu veikalā Liepājas ielā 32, Kuldīgā. Apmaksāt pirkumus varēsiet gan ar skaidru naudu, gan ar bankas karti.

4. Bankas pārskaitījums

Apmaksu par pasūtījumu varēsiet veikt savā interneta bankā. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz savu e-pasta adresi saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir pieņemts. Mēs to apstrādāsim, tad Jums tiks nosūtīts rēķins apmaksai, kurā būs uzrādīti mūsu bankas rekvizīti. Lūdzam apmaksu veikt tikai pēc rēķina saņemšanas, maksājuma informācijas lauciņā ierakstot rēķina numuru. Lūdzam arī pārbaudīt savas e-pasta sistēmas (īpaši Inbox un Gmail gadījumos) mēstuļu/spama mapi, jo reizēm no mums neatkarīgu iemeslu dēļ vēstules no cikade.lv ar rēķinu pielikumā var nonākt tur.

Šis ir trešais ātrākais maksājuma veids, jo maksājumu izpilde starp divām atšķirīgām bankām var prasīt zināmu laiku. Tiklīdz saņemsim maksājumu, jūsu sūtījums tiks sagatavots saņemšanai vai izsūtīšanai ar kurjerdienestu.

Mūsu bankas rekvizīti:

SIA CIKĀDE ML

Reģ. Nr. 41203063705

A/S Citadele Banka

SWIFT: PARXLV22

Konta Nr.: LV75PARX0020998560001

Apmaksas termiņš ir 3 dienas pēc rēķina izsūtīšanas. Pēc tā pasūtījums tiks anulēts.