Vērtīgā burkānu eļļa

VĒRTĪGĀ BURKĀNU EĻĻA
02/07/2021 0 Comments

Vērtīgā burkānu eļļa bagāta ar tādiem mikroelementiem kā kālijs, nātrijs, kalcijs, fluors, taukskābes un daudzi citi. Visbiežāk burkānu eļļu izmanto kosmetoloģijā un medicīnā kā piedevu krēmos un maskās, kā arī kā profilakses līdzekli. Burkānu eļļai piemīt pretvīrusu, brūču dzīšanas un pret novecošanās īpašības, tas ir spēcīgs antioksidants.

Burkānu eļļa tiek uzskatīta par visai vērtīgu, pateicoties tās sastāvam, kurā ietilpst:

• Karotīns vai provitamīns A
• B grupas vitamīni
• Vitamīns D
• Vitamīns К
• Liposkābe
• Vitamīns C

 

Ķermeņa kopšanaiVĒRTĪGĀ BURKĀNU EĻĻA

Burkānu eļļa ir viena no piemērotākajām eļļām ādas atjaunošanai un ādas šūnu reģenerācijai. Tā lieliski pabaro un aizsargā no mitruma zuduma atūdeņotu (dehidrētu), nogurušu, pelēku, vīstošu ādu. Burkānu eļļu var izmantot sejas un dekoltē kosmētisko masku sagatavošanā. Tā ir ideāli piemērota sausai un normālai ādai, bet taukainas īpašniekiem labāk ir atteikties no tās lietošanas, jo eļļa veicina taukainu spīdumu un paplašina poras.

Burkānu eļļa nodrošina ādu barojošas, aizsargājošas īpašības. Burkānu eļļa piemērota ne tikai pēc saules peldēm –  sakarsušai, apdegušai ādai, bet arī pirms tām – nedaudz burkānu eļļas piešķirs sejas vai ķermeņa eļļai, krēmam, losjonam vieglas tonējošas īpašības. Tā ir laba alternatīva iedeguma līdzekļiem, kas veidoti uz minerāleļļu ( potenciāli veselībai kaitīgu) bāzes.

Uzlabo matu stāvokli un veselībuVĒRTĪGĀ BURKĀNU EĻĻA

To izmanto arī matu kopšanai. Augstu temperatūru un saules radiācijas iedarbībā cieš matu veselība. Lietojot burkānu eļļas matu maskas, matu stāvokli var būtiski uzlabot.

Burkānu eļļu var lietot arī iekšķīgi, tā attīra aknas, palīdz pret artrītu, reimatismu. Atvieglo muskuļu sāpes. Stiprina organismu. Burkānos esošie mikroelementi ir praktiski neaizstājami sirds un asinsvadu slimību profilaksei. Savukārt antioksidanti palīdz samazināt ļaundabīgo audzēju risku, normalizēt aknu, aizkuņģa dziedzera, nieru, vairogdziedzera darbību, redzi, kā arī cīnīties pret vīrusiem. Burkānos esošais C vitamīns palīdz organismā ražot olbaltumvielu kolagēnu, kas nodrošina ādas elastību, veidojot mirdzošas un svaigas sejas ādas efektu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.