Priedes čiekurs un tā veselīgās īpašības.

PRIEŽU ČIEKURU SĪRUPS
20/10/2021 0 Comments

Priedes čiekurs sevī slēpj daudz veselīgas īpašības. Divi no tiem ir vitamīns C, kurš stiprina imunitāti, un A vitamīns, kurš paīdz redzei, acu veselībai, uzlabo ādas un matu veselības stāvokli. Āda nenovecojas tik ātri, un mati ir brīvi no blaugznām un nekrīt ārā.

Mūsdienu farmācijā priedes sastāvdaļas jau ilgi tiek izmantotas medicīnā, jo palīdz cīņā ar daudzām slimībām. Priedes čiekurs pirmām kārtām ir profilaktisks līdzeklis elpu ceļu veselībai (vīrusu un gripas laikā palīdz nosargāt organismu), bet ja jau ir nokavēta profilakse, tad palīdz pie visām elpu ceļu saslimšanām (bronhīts, pneimonija, angīna, bronhiālā astma, saaukstēšanās), tie palīdzēs atgūties ķermenim pēc nopietna insulta.

Priežu čiekuru ārstnieciskās īpašības

PRIEDES ČIEKURS

  • Uz tām balstītas alternatīvas zāles var iznīcināt visus patogēnus. Tie ir vīrusi un mikrobi. Un pat sēnīte.
  • Tie satur ēteriskās eļļas, kā arī kāliju, kas padara tos par labu nomierinošu līdzekli.
  • Mūsdienās asinis ir aizsērējušas daudzas kaitīgas vielas. Priedes čiekura novārījumi un uzlējumi palīdz izvadīt šīs vielas no asinīm.
  • Tie var ne tikai aizsargāt aknu šūnas, bet arī veicināt to atjaunošanos.
  • Palīdzība artrīta, reimatisma ārstēšanā.
  • Preparāti, kuru pamatā ir šī koka čiekuri, palīdz ķermenim atbrīvoties no liekā šķidruma, savukārt elektrolītu līdzsvars paliek normāls.
  • Lielā C vitamīna satura dēļ tie palīdz ar skorbutu (tā saukto vitamīnu trūkumu šī vitamīna trūkuma dēļ).

Priežu pumpura tēja.

Tēja no priežu pumpuriem ir labs līdzeklis cīņā pret klepu un augšējo elpceļu saslimšanām. Kā atkrēpošanas un dezinfekcijas līdzeklis pie hroniska bronhīta, plaušu saslimšanām. Tējas der arī profilaksei — pasargās no saaukstēšanās un vīrusu saslimšanām, uzlabosiesimūnsistēmas darbība.

Priežu čiekuru sīrups.

Lielisks eliksīrs elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, bronhītiem, laringītiem, pneimonijām. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru var lietot ne tikai pieaugušie, bet arī bērni.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.